دوشنبه ٠٢ ارديبهشت ١٣٩٨ - 
Fmenu Not Found
1 2
 
منو اصلی
صفحه اصلي > آرشيو اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان

همایش داوطلبان سلامت

همایش داوطلبان سلامت
به همت  خانم رمضانی ، مسئول برنامه جلب مشارکتهای مردمی در تاریخ 5/11/95 همایشی با حضور دکتر زینی وند ،  سرپرست شبکه بهداشت و درمان و دکتر امینی مسئول مرکز خدمات جامع سلامت مهاجری و داوطلبان سلامت در سالن اجتماعات مرکز مهاجری بر گزار گردید .
در آغاز آقای دکتر زینی وند ضمن خوش آمد گوئی به داوطلبان سلامت  و تقدیر و تشکر از حضور و فعالیت آنان عملکرد آنان را به عنوان کار خیر و انسان دوستانه و باقیات صالحات ارزیابی نمودند و از همه آنان در خواست نمودند به عنوان سفیر سلامت  به فعالیت خود ادامه دهند و در انتقال آموزش های آموخته شده  درزمینه  بیماریهای غیر واگیر ( دیابت / بیماریهای قلبی عروقی / بیماریهای تنفسی و سرطانها ) و برنامه ملی ترویج و توسعه خود مراقبتی فعالیت خود را افزایش دهند. .
ایشان درخصوص برنامه های رابطین ،  انتشارو ترویج سلامت توصیه هائی ارائه نمودند .
وی افزود جهت ارتقاء سلامت باید از تغذیه نامناسب ، کم تحرکی و استعمال دخاانیات به طور جدی خود داری نمود . ایشان در خصوص هریک از موارد مذکور توضیحات مبسوطی ارائه نمودند و خود فرد را مسئول سلامتی و حفظ آن دانستند .
در ادامه خانم رمضانی ، مسئول برنامه جلب مشارکتهای مردمی ضمن خوش آمد گوئی و تقدیر و تشکر از تمام داوطلبان سلامت  اذعان داشتند در ادامه فعالیتهای انجام شده جهت تشکر و ترغیب هر چه بیشتر داوطلبان از جمله اردوی یک روزه قم ، لازم دانستند که طی یک گرد همایی از برترینهای این عرصه تشکر ویژه نمایند .
ایشان خاطر نشان نمودند در این مراسم یاد داوطلب سلامت مرحوم امین الله محمودی را گرامی می داریم وبرایشان علو درجات را خواهانیم و حضور  خانواده و مخصوصا همسر گرامی ایشان تسلیت  عرض می نماییم . سپس با اهدا گل از بازماندگان تقدیر نمودند .
در ادامه از فعالترین داوطلبان  سلامت  با اهدا تقدیر نامه تجلیل به عمل آمد .در پایان ضمن پذیرائی از مدعوین مراسم پایان یافت .                                                                                                                                                                               رمضانی ( مسئول برنامه جلب مشارکتهای مردمی )

 


١٥:٢٩ - سه شنبه ٥ بهمن ١٣٩٥    /    عدد : ٤١٨٢٥    /    تعداد نمایش : ٦٤٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
شبکه بهداشت و درمان

آدرس : پیشوا - میدان شهید اردستانی - جنب اداره فنی و حرفه ای

تلفن : 36720700- 021                                 سامانه پیام کوتاه    10002136720700
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir

 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.